Biz
Hoş Geldiniz !

Bidunya Logo

Misyonumuz

Yeniliklere açık ; olaylara geniş bir açıdan bakabilen müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, hizmet sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı hızla gelişen lider bir firma olmak ve gelişen reklam sektöründe yerimizi almaktır.

Değerli müşterilerimizin günümüz piyasada olması gereken yerlere getirme görevini en samimi duygular ile hissederek görevini yapmaktır.

ULUSLARARASI KALİTE VE STANDARTLARDA PROJE VE ALANLARIMIZ

Uluslararası kalitelerde ve üst düzey standartlar ile çalışmalarımız devam etmektedir.

Dünyada ilk ve Türkiye standartlarının çok üzerinde ki çalışmalarımız alanında profesyonel kadromuzla sizlere hizmet etmekteyiz.

1994 yılında kurulan imajgrafik, uzun yıllar sadece grafik tasarım faaliyetiyle hizmet sunmuştur. Daha sonra hizmet alanını genişleterek 5 ayrı kategoride profesyonel olarak şirketleşmiştir. Bugün sektör deneyimi ile reklâm dünyasındaki her aşamada değişimi buluşturduğu yeni oluşum sürecini tamamlamış genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren imajgrafik kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile matbaa konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır. Artık BiDünya Ticaret adı ile faaliyetlerini devam etmektedir.

Şirket bünyesinde profesyonel grafik tasarımlar uzman tasarımcıları vasıtasıyla çağdaş ve özgün tasarımlarla firmanızın kurumsal reklam çatışmalarına artı değer katmaktadır.

Yapmış olduğu grafik tasarımları veya sizin yaptığınız çalışmaların matbaa baskı, serigrafi baskı veya dijital baskı noktasında da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kartvizit, sipariş fişi, bakım sözleşmesinden 70 x 100 cm ebatında ki afişlere kadar; katalog, broşür baskıdan dergi, gazete ve kitap baskıya kadar matbaa baskı hizmetlerinde kendi bünyesinde veya anlaşmalı matbaalar ile çözümler sunmaktadır. Cam, araç ve bina giydirmeden branda, folyo, one way baskılara kadar dijital baskı konusunda uzmanlığını ispatlamış durumdadır BiDünya Ticaret.

Kağıt dışında ki ürünlere baskı tekniği olan serigrafi baskı, kabartma lak gibi baskılar konusunda hizmet için sizleri beklemekteyiz.

Klasik reklam çalışmalarının artık geçmişte kalarak yeni trend reklam çalışmaları için her geçen gün ciddi çalışmalara imza atmış olan BiArge ekibi, firmaların değişik ve orijinal yeni reklam çalışmaları yürütmektedir. Reklam adına her şey BiDünya ekibinin uzmanlık alanıdır.

Reklamın son mecrası olan web reklam sektörü için çok büyük bir alan olarak son yüzyılda en önemli noktaya oturmuştur. Profesyonel BiDünya ekibi de bu mecrada yerini alarak web konusunda uzmanlığını ispatlamıştır. Dünya çapında ses getiren projeleri hayata geçirerek imkansızı başarmış durumdadır. Webrazzi oylamalarına namzet gösterilen BiDünya projelerini incelemenizi tavsiye ederiz. Web tasarımdan, kodlamalara kadar tüm çalışmaları bünyesinde tamamlayarak köklü çalışmalar üretmektedir. Kurumunuzun şubeler arası web bağlantılarından tutun, online stok takiplerine kadar işinizi kolaylaştıracak web çözümleri için lütfen randevu alınız. Seo çalışmalarından sosyal medya aktivitelerine kadar çalışmalar yapmaktayız. Pasif kalmış web sitelerinizi yada sosyal medya da sizi daha aktif olmanızı sağlayacak web bakım sözleşmeleri ile interneti daha fazla aktif ve firmanız lehine faydalı hale getirebilirsiniz.

Promosyon alanında faaliyetleri de barındıran BiDünya klasik promosyondan çağdaş ve özgün promosyonlara kadar tüm çalışmaları yapmaktadır. Otellerin müşterilerine daha rahat ve sağlıklı konaklamalarını sağlamak için sundukları tek kullanımlık ürünler olan buklet ürünlerin imalatını ve satışını yapmaktadır. Eczacıbaşı ürünlerini kullanarak müşterilerine ne kadar değer verdiğini göstermektedir. Çin malı ürünlerin kalitesizlik ve riskinden uzak kalmak için kaliteden ödün vermeden imalatını devam etmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma, hizmette kalite, doğruluk ve işi zamanında teslim etme gibi prensiplerde birleşmek.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanarak, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermek.

Etik kurallara uygun hareket edip müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için, ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergilemek.

Burhan AKGÜNEŞ • General Manager

Kaliteli Ürün

Müşterilerimize hak ettikleri kaliteli ürünleri sunmak bizim görevlerimiz arasında.

Müşteri Menmuniyeti

İlk önceliğimiz müşteri menmuniyetidir.

Garanti Güvencesi

Ürünlerimiz garantili tescilli marka ürünlerdir. Tüm garantileri mevcuttur.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek veya bize e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın. [email protected]

× Size nasıl yardımcı olabilirim?